PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY

IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

just chillin' killin'
Mistrz Gry


Liczba postów : 183
Data dołączenia : 28/09/2013


PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY Empty
PisanieTemat: PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY   PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY EmptyNie Wrz 29, 2013 11:43 am

Potrzebujesz ingerencji Mistrza Gry? Chcesz odnaleźć swoją walizkę a może wyruszyć na poszukiwanie wody? A może MG obija się i nie odpisuje Ci już dwa dni? To miejsce na zwrócenie uwagi Wszechmocnemu.
Powrót do góry Go down
Eirian Ayers


Eirian Ayers


Wiek : 24 lata
Zawód : Studentka medycyny
Skąd : Stanford
Liczba postów : 12
Data dołączenia : 06/10/2013


PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY Empty
PisanieTemat: Re: PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY   PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY EmptyPią Paź 18, 2013 11:30 am

Ja się przypomnę z ukłonem, bo nie czekam jakoś długo na MG, tylko mi się trochę śpieszy z nadrabianiem akcji. Stanęłam w martwym punkcie, to się mogę nie rzucać w oczy z tym wpisem. Jak coś to on jest, a ja czekam! bless MG :serce:
Powrót do góry Go down
Brit Conally


Brit Conally


Wiek : 8
Zawód : uczennica
Skąd : Cape Clear, Irlandia
Liczba postów : 9
Data dołączenia : 13/10/2013

Ekwipunek : ---

PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY Empty
PisanieTemat: Re: PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY   PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY EmptyNie Paź 20, 2013 4:24 pm

To ja też się przypomnę, bo pewnie nie jestem zbytnio zauważalna, skoro w temacie jestem sama (a jeszcze dwie osoby chyba miał być :c), ale, że czekam ponad dobę i chciałabym móc też niezadługo popisać z kimś to fajnie jakby się odpis pojawił osiem-de O, TUTAJ!
Powrót do góry Go down
Jason Catalan


Jason Catalan


Wiek : 30 lat
Zawód : Ratownik medyczny
Skąd : Sydney
Liczba postów : 77
Data dołączenia : 06/10/2013

Ekwipunek : paczka m&msów, czapka z daszkiem, wielofunkcyjny scyzoryk

PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY Empty
PisanieTemat: Re: PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY   PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY EmptyWto Paź 22, 2013 7:54 pm

Ja potrzebuję MG w bagnie, zeby wyprowadził Jasona, o.
Powrót do góry Go down
http://momwarned.tumblr.com/
Eirian Ayers


Eirian Ayers


Wiek : 24 lata
Zawód : Studentka medycyny
Skąd : Stanford
Liczba postów : 12
Data dołączenia : 06/10/2013


PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY Empty
PisanieTemat: Re: PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY   PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY EmptyCzw Paź 24, 2013 11:12 am

Ja się chyba muszę znowu przypomnieć :C Bo tak czeekam i czeeekam. Super-hiper-świecąca-w-ciemności bohaterka Susannah Brown, chyba nie uratuje Rir. Wiem, że pisano do niej ponaglającego maila. W takiej sytuacji coś mi mówiono, że jeśli się nie odezwie, to EmDżi ogarnie jakoś Eirian, żebym mogła wreszcie pograć z innymi. (swoją drogą, nikogo źle nie życzę, ale  Susannah Brown się nie pojawiła, a Mistrzowie mówili coś trupach Very Happy może jakiś atak rekina? osiem-de)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY Empty
PisanieTemat: Re: PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY   PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY Empty

Powrót do góry Go down
 

PRZYPOMINAJKA DLA MISTRZA GRY

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
i'm lost in the thrill of it all :: KOKPIT :: ORGANIZACJA-